Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 Im0108 52 gs scl aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0108 52 gs scl aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
Eye Koko
52mm
Bridge koko
23mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
23mm
Eye Koko
52mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Harmaa
Savu
Temple Pituus
145mm