Isabel Marant IM0120-S-086-52 Im0120 52 s 086 aurinkolasit
thumbnail
Isabel Marant Im0120 52 s 086 aurinkolasit
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Frame muoto
Perhonen
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Kaltevuus
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
25mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
25mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Kaltevuus
Temple Pituus
145mm