Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Lili 58 s 2m2 aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Lili 58 s 2m2 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Varastossa, 2 Ostettavissa
Tilaa seuraavan 2 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
 virallinen kauppias
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Kaltevuus
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Eye Koko
58mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
145mm
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
16mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Kaltevuus
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Temple Pituus
145mm