Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Rua 56 gs mf7 rua aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Rua 56 gs mf7 rua aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 5 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
 virallinen kauppias
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Harmaa
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Eye Koko
56mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
alue
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Temple Pituus
145mm