Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi-aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi-aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
UPC
Näytä kaikki
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Takuuaika
2 Years Tuottaja
Temple Pituus
140mm