Levis LV1016-S-4NZ-52 Lv1016 52s 4nz aurinkolasit
thumbnail
Levis Lv1016 52s 4nz aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
objektiivitekniikka
Savu
Kaltevuus
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
Kaltevuus
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm