Michael Kors MK1144B-101413-56 Mk1144b 56 101413 Catalonia-aurinkolasit
thumbnail
Michael Kors Mk1144b 56 101413 Catalonia-aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm