Michael Kors MK2218U-39433H-58 Mk2218u 58 39433h muodikkaat aurinkolasit
thumbnail
Michael Kors Mk2218u 58 39433h muodikkaat aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 13 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
UV-suoja
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
UV-suoja
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm