Moschino MOL048-S-C9A-56 Mol048 s 56 c9a aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mol048 s 56 c9a aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vaaleanpunainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vaaleanpunainen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm