Moschino MOS040-S-086-55 Mos040 55 s 086 aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos040 55 s 086 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Tyyny
Temple Pituus
140mm