Moschino MOS098-S-807-55 Mos098 55s 807 aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos098 55s 807 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Perhonen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm