Moschino MOS098-S-HT8-55 Mos098 55s ht8 aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos098 55s ht8 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Perhonen
Linssin väri
Ruskea
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Ruskea
Temple Pituus
140mm