Moschino MOS099-S-086-54 Mos099 54 s 086 aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos099 54 s 086 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Perhonen
Linssin väri
Harmaa
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Perhonen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Linssin väri
Harmaa
Temple Pituus
140mm