Moschino MOS129-S-807-54 Mos129 s 54 807 aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos129 s 54 807 aurinkolasit
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Kaltevuus
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Harmaa
Kaltevuus
Temple Pituus
140mm