Moschino MOS132-S-2VM-53 Mos132 53 s 2vm aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos132 53 s 2vm aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm