Moschino MOS132-S-7RM-53 Mos132 53 s 7rm aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos132 53 s 7rm aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 21 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Sininen
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Musta
Linssin väri
Sininen
Temple Pituus
140mm