Moschino MOS164-S-4AN-60 Mos164 60s 4an aurinkolasit
thumbnail
Moschino Mos164 60s 4an aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 18 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Monday 18 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Keltainen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Ruskea
fit
Suuri
Eye Koko
60mm
Bridge koko
21mm
Temple Pituus
130mm
Bridge koko
21mm
Eye Koko
60mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Keltainen
Linssin väri
Ruskea
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
130mm