Oliver Peoples OV1298T-5311-47 Ov1298t 47 5311 muodikkaat aurinkolasit
thumbnail
Oliver Peoples Ov1298t 47 5311 muodikkaat aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan 18 tunnin arvioitu toimitus Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Friday 15 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Pieni
Eye Koko
47mm
Bridge koko
22mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
22mm
Eye Koko
47mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm