Oliver Peoples OV5448T-1005-46 Ov5448t 46 1005 aurinkolasit
thumbnail
Oliver Peoples Ov5448t 46 1005 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Pieni
Eye Koko
46mm
Bridge koko
22mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
22mm
Eye Koko
46mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Vihreä
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
145mm