Scotch & Soda SS8008-104-51 Ss8008 51 104 aurinkolasit
thumbnail
Scotch & Soda Ss8008 51 104 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Geometrinen / Kahdeksankulmainen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
19mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm