Smith BRIDGETOWN-N6T-54 Bridgetown 54 n6t bridget-aurinkolasit
thumbnail
Smith Bridgetown 54 n6t bridget-aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Musta
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Musta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm