Smith ECLIPSE-HK8-58 Eclipse 58 hk8 Eclipse-aurinkolasit
thumbnail
Smith Eclipse 58 hk8 Eclipse-aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Violetti
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Violetti
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm