Smith ECLIPSE-LPA-58 Eclipse 58 lpa eclipse -aurinkolasit
thumbnail
Smith Eclipse 58 lpa eclipse -aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
objektiivitekniikka
Monikerroksinen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Punainen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
Monikerroksinen
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm