Smith EMBER-2JK-56 Ember 56 2jk Ember-aurinkolasit
thumbnail
Smith Ember 56 2jk Ember-aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Violetti
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Violetti
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm