Smith GETAWAY-TCB-56 Getaway 56 tcb getaway -aurinkolasit
thumbnail
Smith Getaway 56 tcb getaway -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
56mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
56mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm