Smith HOLIDAY-2M4-54 Holiday 54 2m4 loma-aurinkolasit
thumbnail
Smith Holiday 54 2m4 loma-aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Valkoinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Valkoinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm