Smith HOLIDAY-6HT-54 Holiday 54 6ht loma-aurinkolasit
thumbnail
Smith Holiday 54 6ht loma-aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Valkoinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Valkoinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm