Smith OVERDRIVE-N-LZJ-61 Overdrive 61 n lzj aurinkolasit
thumbnail
Smith Overdrive 61 n lzj aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
61mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
61mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Naiset
Miesten
Temple Pituus
135mm