Smith PIVLOCKARENA-N-67T-99 Pivlockarena 99 n 67t -aurinkolasit
thumbnail
Smith Pivlockarena 99 n 67t -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Reunattomat
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
99mm
Bridge koko
01 mm
Temple Pituus
125mm
Bridge koko
01 mm
Eye Koko
99mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Kehystyyppi
Reunattomat
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Miesten
Naiset
Temple Pituus
125mm