Smith PIVLOCKASANA-N-67T-99 Pivlockasana 99 n 67t -aurinkolasit
thumbnail
Smith Pivlockasana 99 n 67t -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Eye Koko
99mm
Bridge koko
01 mm
Temple Pituus
125mm
Bridge koko
01 mm
Eye Koko
99mm
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Temple Pituus
125mm