Smith PREP-AOZ-53 Prep 53 aoz aurinkolasit
thumbnail
Smith Prep 53 aoz aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm