Smith PREP-AOZ-53-BG Prep AOZ 53 BG -aurinkolasit
thumbnail
Smith Prep AOZ 53 BG -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
objektiivitekniikka
Polarisoitunut
objektiivitekniikka
UV-suoja
Kaltevuus
Eye Koko
53mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
53mm
Ruskea
Kaltevuus
Polarisoitunut
Temple Pituus
145mm