Smith PREP-AOZ-53-BZ Prep AOZ 53 BZ -aurinkolasit
thumbnail
Smith Prep AOZ 53 BZ -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Eye Koko
53mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
53mm
Temple Pituus
140mm