Smith PREP-J5G-53 Prep 53 j5g -aurinkolasit
thumbnail
Smith Prep 53 j5g -aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
Miesten
Naiset
Temple Pituus
145mm