Smith PREP-J5G-59 Prep 59 j5g -aurinkolasit
thumbnail
Smith Prep 59 j5g -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kulta
Kehyksen materiaali
Metalli
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Polarisoitunut
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Tyyny
fit
Suuri
Eye Koko
59mm
Bridge koko
39mm
Temple Pituus
125mm
Bridge koko
39mm
Eye Koko
59mm
fit
Suuri
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Metalli
Kehyksen väri
Kulta
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
UV-suoja
Polarisoitunut
Silta tai Pad
Tyyny
Naiset
Miesten
Temple Pituus
125mm