Smith QUESTA-WK5-50 Questa 50 wk5 aurinkolasit
thumbnail
Smith Questa 50 wk5 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Pieni
Eye Koko
50mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
50mm
fit
Pieni
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Naiset
Miesten
Temple Pituus
140mm