Smith REBEL-OXZ-58 Rebel 58 oxz -aurinkolasit
thumbnail
Smith Rebel 58 oxz -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
objektiivitekniikka
Peili
Monikerroksinen
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
58mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
58mm
fit
Suuri
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
Monikerroksinen
Peili
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm