Smith REBEL-WJ9-58 Rebel 58 wj9 aurinkolasit
thumbnail
Smith Rebel 58 wj9 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Linssin väri
Vaaleanpunainen
objektiivitekniikka
Peili
Eye Koko
58mm
Bridge koko
15mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
15mm
Eye Koko
58mm
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Linssin väri
Vaaleanpunainen
Peili
Temple Pituus
140mm