Smith REBOUND-0Z3-59 Rebound 59 0z3 aurinkolasit
thumbnail
Smith Rebound 59 0z3 aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Punainen
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Antaa potkut
objektiivitekniikka
Monikerroksinen
Eye Koko
59mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
59mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Punainen
Linssin väri
Antaa potkut
Monikerroksinen
Silta
Naiset
Miesten
Temple Pituus
135mm