Smith REBOUND-130-59 Rebound 59 130 aurinkolasit
thumbnail
Smith Rebound 59 130 aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Frame muoto
Square / Suorakaide
Linssin väri
Harmaa
Eye Koko
59mm
Bridge koko
18mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
18mm
Eye Koko
59mm
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen väri
Vaaleanpunainen
Linssin väri
Harmaa
Silta
Naiset
Miesten
Temple Pituus
135mm