Smith ROUNDER-HWS-52 Rounder 52 hws -aurinkolasit
thumbnail
Smith Rounder 52 hws -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Antaa potkut
objektiivitekniikka
UV-suoja
objektiivitekniikka
Monikerroksinen
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Antaa potkut
Monikerroksinen
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Miesten
Naiset
Temple Pituus
135mm