Smith SIDNEY-1ED-52 Sidney 52 1ed -aurinkolasit
thumbnail
Smith Sidney 52 1ed -aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Vihreä
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
Polarisoitunut
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
52mm
Bridge koko
22mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
22mm
Eye Koko
52mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Vihreä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Polarisoitunut
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm