Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Smithcolette 55n dcd -aurinkolasit
thumbnail
Smith Smithcolette 55n dcd -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
objektiivitekniikka
Polarisoitunut
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
17mm
Temple Pituus
135mm
Bridge koko
17mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Ruskea
Polarisoitunut
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
135mm