Smith SNARE-RYU-51 Snare 51 ryu -aurinkolasit
thumbnail
Smith Snare 51 ryu -aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
Vastaavia tuotteita
sukupuoli
Miesten
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
objektiivitekniikka
Monikerroksinen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
51mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
20mm
Eye Koko
51mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kilpikonnanluu
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Violetti
Monikerroksinen
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
Naiset
Miesten
Temple Pituus
145mm