Smith SOPHISTICATE-IMM-54 Hienostuneet 54 mm:n aurinkolasit
thumbnail
Smith Hienostuneet 54 mm:n aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Punainen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Musta
objektiivitekniikka
Savu
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
54mm
Bridge koko
19mm
Temple Pituus
145mm
Bridge koko
19mm
Eye Koko
54mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Punainen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Musta
Savu
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
145mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
UPC
Näytetään 1 of 597 kommentit. Lue täältä lisää.
TreffiPisteetAsiakaskommentti
16 May 2018++Service rating : Kerrottiin että on luotettava toimittaja ja nopea
Product : Hyvät urheilu aurinkolasit