Smith THERUNAROUND-2RT-55 Therunaround 55 2rt -aurinkolasit
thumbnail
Smith Therunaround 55 2rt -aurinkolasit
Saat ylimääräisen 10% alennuksen koodilla: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
 30 päivää ilman ongelmia
 Free UK Delivery
Katso toimitus- ja palautuskäytäntömme.
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Sininen
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
55mm
Bridge koko
16mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
16mm
Eye Koko
55mm
fit
Suuri
Frame muoto
Kissan Silmä
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
Temple Pituus
140mm