Versace VE4430U-529487-53 Ve4430u 53 529487 muodikkaat aurinkolasit
thumbnail
Versace Ve4430u 53 529487 muodikkaat aurinkolasit
PayPal
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
sukupuoli
Miesten
Kehyksen väri
Sininen
Kehyksen materiaali
Muovi
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
fit
Keskipitkä
Eye Koko
53mm
Bridge koko
20mm
Temple Pituus
140mm
Watches2U -takuu
2 vuosi
EAN
Näytä kaikki
Bridge koko
20mm
Eye Koko
53mm
fit
Keskipitkä
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Muovi
Kehyksen väri
Sininen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
objektiivitekniikka
UV-suoja
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Miesten
Temple Pituus
140mm