Victoria Beckham VB671S-5914009 Vb671s 59 5914009 aurinkolasit
sukupuoli
Naiset
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
suodinsovitin
2
Silta tai Pad
Silta
fit
Suuri
Eye Koko
59mm
Bridge koko
14mm
Temple Pituus
140mm
Bridge koko
14mm
Eye Koko
59mm
fit
Suuri
Frame muoto
Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali
Asetaatti
Kehyksen väri
Kaksisävyinen
Kehystyyppi
Täysi Vanne
Linssin väri
Harmaa
Silta tai Pad
Silta
sukupuoli
Naiset
suodinsovitin
2
Temple Pituus
140mm